Rozhledna Svatobor
Restaurace

Motto Chaty a Rozhledny Svatobor:

PŘINÁŠÍME LUXUS MASÁM


To nejsou jen prázdná slova, ale proste vyjádření toho, oč nám zde na kopci běží. Jsme malá rodinná nekuřácká restaurace, která poskytuje 45 míst u 6 stolů. V jarních a letních měsících uspokojíme dalších 60 návštěvníků na naší, nově jen pro vás zhotovené terase s krásným výhledem na petrovicko, Hartmanice, Dobrou Vodu, Poledník i nejvyšší horu Šumavy, bavorský Velký Javor.

Filosofií podniku a naším přáním je především vaše spokojenost, úsměv a vědomí, že se k nám na Svatobor i na Šumavu budete rádi vracet. Úsměv je na Svatoboru díky naší milé obsluze samozřejmostí, ale spokojenosti se snažíme docílit přímočarým útokem na vaše chuťové pohárky. Buffalo křidélka, Tlačenkový salát, 200g Domácí Hovězí Burger, vždy křupavý chléb, škála domácích koláčů pečených mou maminkou vždy podávané s makovou zmrzlinou jsou toho důkazem.

Ovšem tím naše hýčkání a rozmazlování vašeho jazýčku rozhodně nekončí. Jelikož nám jde jen a jen o vaše blaho, náš jídelníček se vždy skládá také z denní nabídky, kterou obměňujeme každé 2 až 3 dny a vždy obsahuje něco výjimečného z čerstvých mořských a tuzemských ryb, divočiny, jehněčího, telecích líček, vegetariánských pokrmů v podání jak české, tak mezinárodní kuchyně.

Slovník našeho jídelníčku je nebojí, možná pro někoho z vás zdánlivě cizích slov jako je demi glace, jus, tapenada, bazalkové pesto, jelikož to jsou pokrmy, které si zde připravujeme záadně sami. Točená piva Prazdroj, Birell, Kozel Světlý a Černý jsou vždy řádně vychlazená a ošetřená. Totéž platí o našich moravských sudových a lahvových vínech a nealkoholických nápojích. A cenové relace určitě dají za pravdu našemu mottu, že na "Svatíku" PŘINÁŠÍME LUXUS MASÁM.

Chata Svatobor je také ideálním místem pro třídní srazy, oslavy narozenin, promoce a firemní večírky, jelikož u nás můžete přespat za velice výhodných podmínek. Možnost platby kartami VISA, EUROCARD a MASTERCARD.

Virtuální prohlídka restaurace >>